Naujienos

VILNIJOS VARTAI ATVERIA DURIS ŽMONIŲ GYVENIMO ISTORIJOMS

2016/09/21

vilnijos vart interneto svetainJau veikia atnaujinta ir patobulinta aštuonerius metus Vilniaus regiono bibliotekų specialistų kurta kraštotyros informacijos interneto svetainė „Vilnijos vartaiׅ“ (www.vilnijosvartai.lt). Reikšmingiausias populiarios interneto svetainės pokytis – atsiradusi rubrika Bičių korys, kurioje gyventojai galės dalintis asmeninėmis, šeimos gyvenimo istorijomis, žiniomis apie savo gyvenamąsias vietoves. Kitos kraštu besidominčiam vartotojui aktualios naujovės – Vilnijos krašto svarbių datų kalendorius, žemėlapis, kuriame sužymėta virš 1000 krašto objektų bei sudaryta galimybė pasirinkti maršrutą pagal tam tikrą temą.

Skaityti daugiau...

Įvertinkite atnaujintą interneto svetainę „Vilnijos vartai“

2016/09/05

2016 m. vasarą pradėjo veikti atnaujinta ir patobulinta kraštotyros informacijos svetainė „Vilnijos vartai“ (http://www.vilnijosvartai.lt). Kviečiame apsilankyti ir įvertinti jos turinį bei naujas galimybes. Atsakydami į internetinės anketos klausimus http://www.vilnijosvartai.lt/apklausa/ Jūs prisidėsite prie tolimesnio svetainės tobulinimo.

Dėkojame už bendradarbiavimą.

 „Vilnijos vartų“ organizatoriai

Pažintinė išvyka dviračiais į Bėčionių piliakalnį

2016/09/05

d1vDieveniškių biblioteka rugsėjo 3 d. organizavo pažintinę išvyką dviračiais į Bėčionių piliakalnį. Pagrindinis bibliotekos tikslas buvo kuo arčiau susipažinti su vieninteliu Dieveniškių krašte esančiu piliakalniu. Ilgai kopėme į viršų, bet atsivėręs vaizdas atpirko visas pastangas. Trumpai informavau lankytojus, kad Bėčionių piliakalnis Dieveniškių krašte yra vienintelis ir gana lankomas turistų. Jo aukštis nuo Gaujos upės – maždaug 15 - 17 metrų, kad čia auga daug įvairių rūšių augalai, net kai kurie augalai yra įrašyti į Lietuvos raudonąją knygą.

Skaityti daugiau...

Atsisveikinimas su vasara. Vaikų poilsis gamtoje

2016/08/29

r1

Rugpjūčio 26 d. Rūdninkų bibliotekos skaitytojai atsisveikino su vasara. Bibliotekos lankytojai kartu su bibliotekininke išvyko su dviračiais pasižvalgyti po Rūdninkų kaimo apylinkes. 

Skaityti daugiau...