Naujienos

Pažintinė ekspedicija „Čiužiakampio bei aplinkinių kaimų apylinkėse“

2016/08/19

ciu1Ekspedicija buvo organizuojama du kartus. Pirmą kartą susirinko 25 bibliotekos vartotojai. Vaikai buvo įvairaus amžiaus. Ekspedicija ne visiškai pavyko, nes greitai nutrūko dėl neaiškios orų prognozės. Nuotaika buvo prasta, todėl surengėme įvairius žaidimus, vaidinimus, eilėraščių deklamavimą. Toks laiko leidimas greitai pakėlė vaikų nuotaika dėl nepavykusios išvykos.

Skaityti daugiau...

Pažintinė ekskursija „Gumbo kaimas ir jo apylinkės“

2016/06/30

ds1Birželio 29 d. D. Sėlų k. bibliotekininkė pakvietė savo vartotojus į pažintinę ekskursiją „Gumbo kaimas ir jo apylinkės“. Šią kelionę vaikai su bibliotekininke pradėjo nuo paminklo Gumbos kaime, kur 1944 m. balandžio 9 d. nacių pasiųstas baudžiamasis dalinys kaimą sudegino ir nužudė apie 50 gyventojų. Prie paminklo padėjome gėlių, uždegėme žvakeles, perskaitėme iškaltus žodžius, nusifotografavome. Bibliotekininkė papasakojo vaikams kaimo istoriją, apžiūrėjome vietą kur kažkada buvo kaimas. Sudeginto kaimo vietoje 1984 m. pastatytas keistos architektūros atminimo paminklas.

Skaityti daugiau...

Knyga ir mano vasara

2016/07/08

„Knygos man labai patinka, kiek daug visko ten nutinka!

Tad per vasaras karštas, aš skaitau geras knygas...“

dv1v

Liepos 8-ąją dieną Dieveniškių k. bibliotekoje vyko garsiniai knygučių skaitymai. Tą dieną bibliotekoje skambėjo vaikų juokas ir ilgai netilo šurmulys. Pirmokai skaitė Lietuvių pasaką „Kaip vilkas užsimanė duonos išsikepti“ šį pasaka labai sujaudino vaikučius, kiek daug darbų reikia nuveikti, kad duona patektu į namus. Trečiokai skaitė Lietuvių pasaką „Vilkas vestuvėse“. Garsinių skaitymų dalyviai teigė, kad jiems labai patiko skaityti garsiai, kad išgirstos istorijos  pamokė juos gerumo ir nuoširdumo.  

Skaityti daugiau...

Darželinukai bibliotekoje

2016/06/16

dsc05307Birželio 15 dieną Poškonių kaimo viešosios bibliotekos svečiais tapo Poškonių lopšelio-darželio vaikučiai su vadove Violeta Michalkevičienė ir vyr. auklėtoja Nadežda Malinovskaja. Pažintis su bibliotekos gyventojais – knygomis, žurnalais, kompiuteriais, ypač apsilankiusiems pirmąkart, padarė didelį įspūdį. Bibliotekoje vaikai susidomėję vartė spalvingas knygas, žurnalus, žiūrėjo iliustracijas.

Skaityti daugiau...