Naujienos

Kvietimas į spektaklį „Žalia gyva“

2016/09/28

zalia gyva 1Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius maloniai kviečia 1-5 klasių mokinius į teatro vaikams „Teatriukas“ spektaklį „Žalia gyva“, kuris vyks 2016 m. spalio 18 d., 10.00 val. Šalčininkų kultūros centro salėje.

Spektaklis nemokamas.

VILNIJOS VARTAI ATVERIA DURIS ŽMONIŲ GYVENIMO ISTORIJOMS

2016/09/21

vilnijos vart interneto svetainJau veikia atnaujinta ir patobulinta aštuonerius metus Vilniaus regiono bibliotekų specialistų kurta kraštotyros informacijos interneto svetainė „Vilnijos vartaiׅ“ (www.vilnijosvartai.lt). Reikšmingiausias populiarios interneto svetainės pokytis – atsiradusi rubrika Bičių korys, kurioje gyventojai galės dalintis asmeninėmis, šeimos gyvenimo istorijomis, žiniomis apie savo gyvenamąsias vietoves. Kitos kraštu besidominčiam vartotojui aktualios naujovės – Vilnijos krašto svarbių datų kalendorius, žemėlapis, kuriame sužymėta virš 1000 krašto objektų bei sudaryta galimybė pasirinkti maršrutą pagal tam tikrą temą.

Skaityti daugiau...

Pažintis su biblioteka

2016/09/26

t1Rugsėjis yra ne tik mokslo metų mėnuo, bet ir ekskursijų metas. Rugsėjo 23 d. Tetėnų k. bibliotekoje apsilankė Eišiškių St. Rapolionio gimnazijos Tetėnų „Šalčios“ skyrius mokytoja Liudmila Šeškienė kartu su 1-2 klasės mokiniais.

Skaityti daugiau...

Pažintinė išvyka dviračiais į Bėčionių piliakalnį

2016/09/05

d1vDieveniškių biblioteka rugsėjo 3 d. organizavo pažintinę išvyką dviračiais į Bėčionių piliakalnį. Pagrindinis bibliotekos tikslas buvo kuo arčiau susipažinti su vieninteliu Dieveniškių krašte esančiu piliakalniu. Ilgai kopėme į viršų, bet atsivėręs vaizdas atpirko visas pastangas. Trumpai informavau lankytojus, kad Bėčionių piliakalnis Dieveniškių krašte yra vienintelis ir gana lankomas turistų. Jo aukštis nuo Gaujos upės – maždaug 15 - 17 metrų, kad čia auga daug įvairių rūšių augalai, net kai kurie augalai yra įrašyti į Lietuvos raudonąją knygą.

Skaityti daugiau...