Eleonorai Olifant viskas gerai

Honeyman, Gail

Eleonorai Olifant viskas gerai

Eleonorai Olifant viskas gerai : romanas / Gail Honeyman. - Vilnius : Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, [2018]. - 436, [2] p. ; 22 cm. - ISBN 978-609-480-033-7 (įr.)

 

Jei kas nors paklausia, kaip jautiesi, įprasta atsakyti: gerai. Juk negali pasakyti, kad dvi dienas iš eilės neturėjai su kuo pasikalbėti. Taigi sakai, kad jautiesi gerai.

Eleonora išmoko išgyventi, bet ne gyventi. Jos gyvenimas paprastas. Ji kasdien į darbą rengiasi tuos pačius drabužius, valgo tuos pačius dienos pietus, o savaitgaliui perka du butelius degtinės. Eleonora Olifant – laiminga. Jos kruopščiai suplanuotame gyvenime netrūksta nieko. Na, nebent – visko.
Bet kartą vienas paprastas gerumo mostas nugriauna sienas, kuriomis Eleanora buvo apsistačiusi. Dabar ji turi išmokti gyventi. Pokyčiai gali būti į gera arba į bloga, bet jie geriau nei nieko, ar ne?

Ne taip dažnai knyga, ką tik pasirodžiusi, pasiglemžia skaitytojų dėmesį ir protą. Šis romanas, pasakojantis apie tikrą, nesumeluotą ir nepastebimą vienatvę, pavergė milijonus skaitytojų visame pasaulyje. Jo autorė Gail Honeyman už puikų debiutą pelnė Didžiosios Britanijos metų knygos apdovanojimą ir laimėjo Costa First Novel premiją, jos kūrinys išverstas beveik į keturias dešimtis pasaulio kalbų, o ekranizavimo teises įsigijo Reese Witherspoon.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb