Vienu žvilgsniu : praktinis vaiko specialiųjų poreikių tenkinimo vadovas

East, Viv

Vienu žvilgsniu : praktinis vaiko specialiųjų poreikių tenkinimo vadovas

Vienu žvilgsniu : praktinis vaiko specialiųjų poreikių tenkinimo vadovas / Viv East, Linda Evans. - Vilnius : Tyto alba, 2008. - 179, [1] p. ; 24 cm. - ISBN 978-9986-16-664-1

Kiekvienas, dirbantis su vaiku, turi žinoti apie skirtingus specialiuosius poreikius ir galimą jų poveikį mokymuisi. Šioje srityje informacijos netrūksta, bet trūksta laiko surasti ir perskaityti viską, ką mokytojas turėtų žinoti. Knygoje glausta ir paprasta forma pateikiama ir informacijos, ir patarimų. Aptariamos visos dažniausiai pasitaikančios sveikatos būklės ir jų poveikis vaikų specialiesiems ugdymosi poreikiams bendrojo lavinimo klasėse.

Svarbiausia, kad mokytojams, jų padėjėjams ir tėvams pateikiama daug praktinių patarimų, kaip atpažinti vaikų patiriamus sunkumus ir įveikti kliūtis, trukdančias mokiniams pasiekti gerų rezultatų mokykloje. Taip pat leidinyje pateikiama individualių ugdymo planų pavyzdžių, kuriuose siūloma, kaip reikėtų paprastai ir aiškiai suformuluoti mokiniui keliamus uždavinius ir kokiais būdais galima patikrinti mokinio pasiektą pažangą.

Knyga versta iš antrojo leidimo anglų kalba. Jis, lyginant su  pirmuoju, papildytas – apžvelgiama daugiau specialiųjų ugdymosi poreikių ir sveikatos būklių: elgesio, socialiniai ir emociniai sunkumai, disgrafija, Friedreicho ataksija ir Williamso sindromas. Taip pat pateikiama informacijos apie naujausius Didžiosios Britanijos teisinius aktus ir nacionalinę Specialiųjų poreikių vaikų ugdymo plėtros strategiją.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb