Duomenų bazės

Lietuvos duomenų bazės

Infolex
Tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.
Prieiga tik iš bibliotekoje esančių kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į skaityklos darbuotojas. Atidaryti čia:

 

Siūlome naudotis nemokamomis teisinėmis duomenų bazėmis:
TAR – teisės aktų registras;
LRS – Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės;
EUR-Lex – Europos Sąjungos teisė.

LAT – Lietuvos aukščiausiasis teismas;
LVAT – Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.

Lietuvos periodinės spaudos bibliografinės straipsnių bazės 1994-2002m. archyvas (CD). Prieinama tik bibliotekoje.

Užsienio duomenų bazės

EBSCO visateksčių, straipsnių ir referatų humanitarinių ir socialinių mokslų , verslo, ekonomikos, medicinos ir kt. temomis. Paieška pagal žodį, dalyką. Plati vaizdų paieška. Suteikiami slaptažodžiai nutolusiems vartotojams. Atidaryti čia:

NAXOS Music Library tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. Vienu metu duomenų baze gali naudotis 3 vartotojai. Jeigu nepavyko prisijungti – pabandykite vėliau (vartotojo vadovas, PDF ›).  Atidaryti čia:

 

BNS
Didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio. 

Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. 

 

„Vyturio“ elektroninė biblioteka
400 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes. „Vyturio“ bibliotekos knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai.
Prieiga iš mobilių įrenginių ar kompiuterių. Registracijos metu lauke „dovanos kodas” reikės įvesti specialų kodą. Kodo teiraukitės Vaikų bibliotekoje.

Biblioteka visiems
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb