Kaip išsaugoti jaunesnę odą

Lancer, Harold

Kaip išsaugoti jaunesnę odą

Kaip išsaugoti jaunesnę odą : revoliucingas skaisčios odos išsaugojimo metodas / Harold Lancer. - Vilnius : Sofoklis, 2015. - 358, [1] p. : iliustr. ; 21 cm. - ISBN 978-609-444-153-0

 

Pastaruoju metu tiek dėmesio skiriama raukšlių stingdymo procedūroms, raukšlių užpildams bei lazeriams, kad niekas jau beveik nesvarsto, kokius stebuklus gali padaryti paprasta kokybiška odos priežiūra. Knygoje pateikiama trijų pakopų programa iš esmės pakeičia tai, kaip jūsų oda funkcionuoja. Ar jums dar nėra dvidešimt penkerių, ar jau žymiai daugiau, ši programa ne tik padės kovoti su senėjimu, bet ir gelbės nuo inkštirų, rožinės, suintensyvėjusios pigmentacijos ir kone kiekvienos kitos odos bėdos. Vadovaudamiesi Lancerio metodu pagerinsite odos spalvą, faktūrą, elastingumą, tvirtumą bei drėkinimą. Ir padaryti tai galėsite namie, neskirdami tam nė dešimties minučių per dieną.

Dr. Lanceris duos jums žemėlapį, kuriuo galėsite naudotis skindamiesi kelią per prieštaringų nuomonių brūzgyną. Išmoksite nepasiklysti klaidingos informacijos labirinte, sužinosite apie tikrai veikiančius produktus, celiulitą, dėmes, randus, apgamus, retėjančius plaukus, lūžinėjančius nagus bei kitas senėjimo negandas ir čia pat negaišdami laiko jas įveiksite. Lancerio metodas padės jums nušvisti nuo galvos iki kojų pradedant nuo veido, kaklo, iškirptės srities ir baigiant subliūškusiomis sausomis rankomis, pėdomis, alkūnėmis bei keliais. 

Knygoje taip pat aptariama:

  • Kaip veikia natūralus odos atsinaujinimo procesas.
    • Kaip taikyti Lancerio kovos su senėjimu metodą.
    • Kaip prižiūrėti jautrią, į aknę ar rožinę linkusią odą.
    • Kokias konkrečias priemones odos priežiūrai rinktis.
Biblioteka visiems
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb