Bądź bezpieczny na drodze

Bądź bezpieczny na drodze

11 listopada Bibliotekę Publiczną Rejonu Solecznickiego odwiedzili uczniowie grupy przedszkolnej solecznickiego Gimnazjum Jana Śniadeckiego, którzy wzięli udział w akcji „Bądź bezpieczny w drodze“. Wydarzenie miało na celu powtórzenie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dzieci zostały zapoznane z działalnością biblioteki i jej zasadami, wzięły udział w quizie i zabawie.
Maluchy przeżywały pozytywne emocje, były aktywne. Na zakończenie wydarzenia wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty i byli bardzo usatysfakcjonowani.