Fajnie jest czytać z przyjaciółmi

Fajnie jest czytać z przyjaciółmi

10 stycznia 2020 r. w bibliotece milkuńskiej odbyła się impreza głośnego czytania bajek „Fajnie jest czytać z przyjaciółmi”. Dzieci kolejno czytały bajki: „Gruf”, „Calineczka”. Dyskutowano o wydarzeniach z przeczytanych utworów. Na zakończenie spotkania uczestnicy chętnie odgadywali zagadki.