Dviese

Sparks, Nicholas

Dviese

Dviese : romanas / Nicholas Sparks ; iš anglų kalbos vertė Vaida Jėčienė. – 2-asis leid.. – Vilnius : BALTO leidybos namai, – 638, [2] p. ; 22 cm. – Orig. antr.: Two by two. – Tiražas 1000 egz. – ISBN 978-609-8233-11-7 (įr.)

Skaitytojų pamėgto amerikiečių rašytojo Nicholo Sparks romanas „Dviese“ pasakoja apie besąlygišką meilę ir riziką, kuriai tenka ryžtis, kai gyvenimas atima viską, ką turėjai brangiausio. 32-ejų Raselas Grinas gali tik džiaugtis gyvenimu. Jis turi nuostabią žmoną, žavią šešerių dukrelę, sėkmingą karjerą reklamos versle ir prabangius namus Šarlotėje. Toks gyvenimas – tikra svajonė, kurią įgyvendinant svarbiausias vaidmuo tenka Raselo žmonai Vivijanai. Tačiau pamažu po spindinčia tobulo gyvenimo išore ima ryškėti tamsios dėmės. Raselą gerokai pritrenks suvokimas, kad viskas, ką jis priėmė neklausinėdamas ir tikėdamas, jog to nusipelnė, staiga ims slysti iš po kojų. Ir staiga vos per kelis mėnesius Raselo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – jis netenka darbo, žmonos ir priverstas vienas rūpintis dukra. Jam itin sunkiai sekasi priimti naują gyvenimą, o dar sunkiau - kažką daryti. Vis dėlto Raselas ryžtasi imtis veiksmų ir leidžiasi į bauginančia išgyvenimo ir pokyčių kelionę, kurioje teks pasitikrinti savo galimybes ir emocinę stiprybę. Galbūt jis ras laimę ten, kur kažkada net neįsivaizdavo ieškosiąs. Jis supranta, kad svarbiausia nuo pasaulio negandų apsaugoti dukterį. Kai netikėtas susitikimas priverčia Raselą vėl patikėti meile, jis priima tai su jauduliu ir susidomėjimu. Netrukus Raselas supras, kad besąlygiška meilė yra dovanojama, o ne uždirbama.

„Dviese“ yra audringa istorija apie sugriautus santykius. N. Sparks kviečia skaitytojus į kelionę, kur teks akis į akį susidurti su rizika ir nauda. Jis įvaldė meilės meną, nesvarbu, ar rašytų apie švelnumą tarp vyro ir žmonos, ar apie tėvo ir dukters artumą.“ „Dviese“ giliai jaudinanti istorija ne tik apie tėvo ir dukters meilę, bet ir apie šeimos stiprybę ir drąsą, kurią privalome surasti susidurę su nežinomybe.“ „Nicholas Sparks emociškai galingame romane vėl kuria magiją... Tai viena tų reto grožio istorijų ir atrodo, kad kol kas tai vienas geriausių N. Sparks darbų.“

Nicholas Sparks (g. 1965 m.) – amerikiečių rašytojas, parašęs penkiolika New York Times bestselerių. Jo knygos verčiamos į 50 pasaulio kalbų, parduota daugiau nei 100 milijonų egzempliorių. Labiausiai skaitytojų ir kritikų liaupsintos jo knygos tapo filmais. Tai – pirmoji išspausdinta jo knyga „Užrašų knygelė“, taip pat „Naktys Rodantėje“, „Brangusis Džonai“, „Paskutinė daina“, „Žinutė butelyje“.

Biblioteka visiems
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras