Garsinis skaitymas „Pavasario rytas su Vytautės Žilinskaitės knyga“

Garsinis skaitymas „Pavasario rytas su Vytautės Žilinskaitės knyga“

Kaip ir kiekvienų metų pavasarį, taip ir šiais metai, balandžio 11 d. 11:00 val., Tetėnų filialo bibliotekoje vyko renginys „Pavasario rytas su Vytautės Žilinskaitės knyga“, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.
Ši diena skirta skaitymo kultūros puoselėjimui, svarbiausių tradicijų pažinimui bei knygos ir jos kūrėjui pagerbti. Ta proga, Tetėnų filialo bibliotekoje, buvo organizuotas garsinis skaitymas, kuriame dalyvavo Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Tetėnų skyriaus 2-4 klasės mokiniai. Be to, neabejingomis liko ir Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos, atvykusios į renginį. Garsiniam skaitymui pasirinkta apysaka iš Vytautės Žilinskaitės knygos „Robotas ir peteliškė“. Bibliotekininkė Marytė Buckienė kartu su vaikais paskaitė šios knygos ištrauką ir aptarė ją.

Vaikams labai patiko pasakojimas, bet tuo pačiu kiek nuliūdino, kadangi istorijos pabaiga visiems buvo netikėta. Įpusėjus renginiui bibliotekininkė pasiūlė vaikams sukurti šios istorijos personažus - robotą ir peteliškę. Kadangi vaikučiai labai stengėsi, pabaigoje visi liko apdovanoti saldžia dovanėle.

Biblioteka visiems
iBiblioteka
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras